About Askesis Technology [pl, en]

Cześć! Nazywam się Jacek i jestem dobrym full stackiem, właścicielem Askesis Technology, którego to szyldu używam do fakturowania klientów.

Note

Linki do bloga są wyżej, najlepiej zacząć od developement.

W trakcie mojej kariery stworzyłem sporo dobrze działających usług, w terminie. Wykonałem je albo samodzielnie albo jako część nie dużego zespołu.

Jeśli chcesz żeby ktoś zrobił dla Ciebie system który używa najnowszych NoSQL-owych dynksów i modny błyszczący frontend w najnowszym hipsterskim micro-frameworku nodejs. To nie jesteśmy dla siebie sworzeni ;)

Jeśli potrzebujesz solidnego, działającego oprogramowania stworzonego na czas w oparciu o sprawdzone technologie. To możemy razem coś podziałać.

Z reguły używam Pythona, Django/Django Rest Framework i Postgresql. Robię sporo devopsów (Docker). Znam Javę i czasem piszę Apki na Androida. Swojego czasu robiłem sporo interopu Java/C i Python/C. Robiłem trochę naukowych analiz w pythonie (numpy i scipy).

Jak tylko znajdę moment wpiszę tutaj listę co ciekawszego softu który zrobiłem ostatnio, na tenczas mój profil na StackOverflow jest aktualny.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, wyślij e-mail na jacek@askesis.pl. Na razie nie szukam pracy full-time (chyba że rzucasz na stół nie wiadomo jak dobre warunki), mniejsze projekty zawsze chętnie przygarnę.